Vodafone Hakkında

Dünyanın en büyük telekomünikasyon şirketlerinden biri olan Vodafone Grubu’nun bünyesinde yer alan Vodafone Türkiye, “daha iyi bir gelecek için insanları birbirine bağlama” vizyonu doğrultusunda, birey ve kurumlara sabit, mobil ve içerik hizmetleri dahil tüm teknolojileri tek çatıda sunmaktadır.

Türkiye’nin en büyük uluslararası doğrudan yatırımcılarından olan Vodafone Türkiye, 30 Haziran 2021 itibarıyla 24 milyon mobil müşteriye ve 1,2 milyonu aşkın sabit genişbant müşterisine hizmet vermektedir.

Tüm kanallarda dijitalleşme odağıyla faaliyetlerini sürdüren Vodafone Türkiye, müşterilerine uçtan uca sadeleştirilmiş bir dijital deneyim yaşatmak için çalışmalarını hız kesmeden sürdürmektedir. Şirketin “Vodafone Yanımda”, Online Self Servis ve Vodafone TV uygulamaları gibi dijital kanallarını kullanan aylık aktif müşteri sayısı 17,2 milyona ulaşmıştır.

Türkiye’nin 81 ilinde 24 bini aşkın 4.5G iletişim noktası ile hizmet veren Vodafone Türkiye, 4.5G’de en geniş kapsamaya sahip operatör konumundadır.

Ayrıntılı bilgi için www.vodafone.com.tr adresi ziyaret edilebilir.